Niedziela, 21 stycznia 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Gdzie widzisz siebie za 5-10 lat? Wiele ścieżek i jeszcze więcej możliwości! - bezpłatne warsztaty

09.01.2017

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Erasmus+ organizuje warsztaty, których głównym celem jest przedstawienie uczestnikom zagadnień związanych z przedsiębiorczością w konteksie pomysłu na siebie i swoją ścieżkę zawodową, różnorodności możliwości i oczekiwań, zagadnień dotyczących szukania pracy, tego co się liczy i w co warto zainwestować.

Warszaty odbędą się 17 stycznia (wtorek), w godzinach 9.30 - 16.30 w Krakowie, przy ul. Wybickiego 3A (siedziba Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego).

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się m. in.:

- czym w ogóle jest przedsiębiorczość,

- w co warto zainwestować czas, aby było to efektywny wybór,

- co warto napisać w CV i w jaki sposób,

- jak zmotywować się do robienia rzeczy (nie)możliwych,

- jak odnależć się na rynku pracy nie pracując na etacie,

- i wiele innych.

Warsztaty organizowane są w ramach międzynarodowego projektu wspierającego przedsiębiorczość wśród młodzieży "Entrepreneurial youth camp" Erasmus+.

Głównym celem projektu jest wsparcie i promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży - uczniów, studentów i osób po studiach, w wieku 18-30 lat - zwłaszcza osób bezrobotnych będących w podwójnie niekorzystnej sytuacji.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, aby uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań, dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz zdobycia jak największej wiedzy praktycznej.

Do grona osób prowadzących zaproszeni zostali specjaliści z różnych gałęzi rynku.

Udział w  warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: firr.org.pl/index.php.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń : 12 stycznia (czwartek).

« Styczeń 2018 »