Czwartek, 22 sierpnia 2019
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego

Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego

25.03.2019

Studencie, absolwencie! Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego 27 marca i wybierz lepszy start w przyszłość.

Różnorodni wystawcy, setki ofert pracy i staży, szkolenia z opracowania modelu biznesowego, symulacje rozmów kwalifikacyjnych, konsultacje z doradcami zawodowymi oraz profesjonalne zdjęcia do CV - to wszystko na Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego.

Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego odbędą się 27 marca 2019 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie w godz. od 09.00 do 14.00. Tegoroczne Targi odbywają się pod hasłem „Wybierz lepszy start w przyszłość” i są adresowane do studentów i absolwentów małopolskich uczelni, jak również do osób poszukujących pracy, praktyk lub staży.

Udział w targach to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, poznania aktualnych wymagań na określone stanowiska oraz skonsultowania swojego CV u doradcy zawodowego.

W specjalnie przygotowanych punktach konsultacyjnych uczestnicy uzyskają bezpłatne porady w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz będą mieli możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV.

Organizatorem Targów Pracy jest Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów UP.

Targi Pracy są organizowane w ramach projektu „UProgu Kariery” realizowanego  w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Bezpłatny bilet do pobrania na wydarzenie https://targipracyup2019.evenea.pl/

Więcej informacji na stronie www.abk.up.krakow.pl

Chcąc wybrać lepszy start w przyszłość, koniecznie weź udział w Targach Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego !

PROGRAM TARGÓW PRACY:

• 9.00 - 14.00, Aula Uniwersytetu Pedagogicznego

Prezentacja firm na stoiskach wystawienniczych

• 10.00, Aula Uniwersytetu Pedagogicznego
    Oficjalne otwarcie Targów Pracy
    dr hab. Katarzyna Potyrała - prof. UP, Prorektor ds. Studenckich

•  9.00 - 14.00, Aula Uniwersytetu Pedagogicznego
    CV Point - Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Pedagogicznego, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

W specjalnie przygotowanych punktach doradcy zawodowi będą odpowiadać na pytania związane z poszukiwaniem miejsca na rynku pracy i udzielać bezpłatnych porad w zakresie tworzenia dokumentów aplikacyjnych.

• 9.00 - 14.00, Aula Uniwersytetu Pedagogicznego
    Konsultacje w ramach Programu Erasmus+

Pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Pedagogicznego będą udzielać informacji na temat możliwości zagranicznych wyjazdów w celu odbycia praktyk zawodowych w przedsiębiorstwach, organizacjach albo instytucjach działających w krajach UE.

• 10.00- 12.00, Aula Uniwersytetu Pedagogicznego

CV FOTO - zrób sobie profesjonalne zdjęcie do CV

Zdjęcie do CV wykonane przez profesjonalnego fotografa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do stoiska Akademickiego Biura Karier. Zdjęcie elektroniczne prześlemy na podany adres mailowy.

Prosimy założyć strój odpowiedni do sytuacji!

WARSZTATY, Audytorium im. prof. W. Danka

• 11.00 - 12.30, Audytorium im. prof. W. Danka
    "Kreowanie koncepcji biznesowych i opracowywanie modelu biznesowego"
    Prowadząca : dr Marta Czyżewska, Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego

• 12.30 – 14.00, Audytorium im. prof. W. Danka
    "Dobre praktyki w biznesie - wprowadzenie"
    Prowadząca: dr Paulina Szyja, Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Pedagogicznego

• 9.00 - 14.00, holl, I piętro, ul. Podchorążych 2

Firma Stars Impresariat zaprasza na bezpłatne castingi zarówno aktorów profesjonalnych, jak i każdego, kto chce występować w telewizji, filmie i reklamie.

Bezpłatny bilet do pobrania na wydarzenie https://targipracyup2019.evenea.pl/

Więcej informacji na stronie www.abk.up.krakow.pl