Niedziela, 20 września 2020
oferty pracy: 1943
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Szkolenia, warsztaty, kursy

Szkolenia, warsztaty, kursy

Dla wszystkich osób, które chcą dobrze przygotowywać się do wkroczenia na rynek pracy, dla absolwentów naszej uczelni, którzy mają problemy z odnalezieniem się na właściwej ścieżce kariery zawodowej proponujemy dodatkowe (nieobowiązkowe) kursy i szkolenia, z których Państwo możecie korzystać. W tej zakładce przekazujemy informacje nie tylko o tym, co proponuje nasze uczelniane biuro, ale także informacje o tym, co organizują publiczne służby zatrudnienia oraz inne jednostki szkolące.

e-Akademia Scenariuszy Gier Komputerowych

Rusza szkoła dla fanów gier komputerowych organizowana przez Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie. W planie 4 tygodnie wykładów inspiracyjnych, możliwość tworzenia autorskich koncepcji scenariuszy gier komputerowych pod okiem ekspertów z branży oraz e-wizyty w studiach gier.

22.06.2020

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie.

Targi 4.0

Polska Izba Przemysłu Targowego zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w II Edycji ogólnopolskiego Konkursu dla studentów “Targi 4.0”.

Konkurs literacki “Projekt Utopia”

Wystarczy napisać opowiadanie, którego akcja osadzona jest w niedalekiej przyszłości, dotyczy pozytywnej przemiany społecznej oraz drogi, którą trzeba przejść, by ją osiągnąć.

14.10.2019

Weź udział w Lidze NGOs!

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów społeczeństwa obywatelskiego. Decydując się na udział w programie zyskujesz możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty z uczestnikami prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menedżerowie m.in. z Google.

13.09.2019

Liga NGOs - Pierwsza edycja programu szkoleniowego

Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji społecznych, polityków, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

05.02.2019

Szkolenie "Liderzy projektów studenckich"

Bezpłatne szkolenie organizowane przez program "PROJEKTOR - wolontariat studencki" w dniach 15-17 lutego 2019r. (zagwarantowany nocleg i wyżywienie). Zapraszamy studentów z całej Polski, którzy chcą przejąć inicjatywę w swoim środowisku akademickim, inspirować innych do działania, efektywnie pracować w zespole.

28.05.2018

Video CV

Spotkanie informacyjne z przedstawicielem PUP w Tarnowie

Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza na warsztaty z ww. tematu.

Metody poszukiwania zatrudnienia

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy.

19.07.2017

Pisanie życiorysu i listu motywacyjnego

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza na zajęcia z ww. tematu.

07.03.2017

"Sztuka planowania czasu"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie zaprasza na jednodniowy warsztat.

07.03.2017

Warsztat "Rozmowa kwalifikacyjna"

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie zaprasza na bezpłatny, dwudniowy warsztat.

15.02.2017

Metody poszukiwania zatrudnienia

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Krakowie zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy.

27.06.2016

Roczne stacjonarne studia podylomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego i matematyki

W nadchodzącym roku akademickim 2016/2017 swą działalność rozpoczyna Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego. Studia są niekomercyjne, a dla słuchaczy przygotowano ofertę stypendialną.

13.06.2016

Ericpol Summer School – bezpłatny, wakacyjny kurs programowania w języku C++ lub Java

Ericpol zaprasza do udziału w Ericpol Summer School – bezpłatnym, intensywnym kursie programowania łączącym teoretyczne wykłady z praktycznymi ćwiczeniami domowymi. W kursie mogą wziąć udział wszyscy studenci i absolwenci kierunków technicznych chcący rozwijać swoje umiejętności programistyczne w jednym z dwóch języków: C++ lub Java.

22.04.2016

Rekrutacja do Projektu „ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej”

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego rozpoczęła rekrutację do projektu „ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI–dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej” współfinansowanego z budżetu Miasta Tarnowa. Projekt skierowany jest do 20 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy, zamieszkałych na terenie Miasta Tarnowa zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.

11.03.2016

VI Ogólnopolskie Forum Studenckich Kół Naukowych Rynku Kapitałowego

Do udziału w Forum zapraszamy studentów zainteresowanych rynkiem kapitałowym, ekonomią, finansami, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

10.03.2016

Ruszyła rekrutacja do projektu Young Innovators II- FinTech!

Fascynuje Cię świat nowych technologii i rozwiązań? Imponują Ci menedżerowie- wizjonerzy? Zgłoś się do wyjątkowego projektu, który stwarza niepowtarzalną okazję sprawdzenia się w pracy zespołowej i szerszego spojrzenia na projektowanie innowacji!

« Wrzesień 2020 »