Wtorek, 7 lipca 2020
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Rejestracja STUDENTÓW / ABSOLWENTÓW w portalu

Rejestracja STUDENTÓW / ABSOLWENTÓW w portalu

27.11.2012

Podczas rejestracji nowy użytkownik musi przejść określony proces pozwalający na utworzenie konta w portalu. Proces rejestracji składał się z następujących kroków:

Weryfikacja użytkownika:

Użytkownik po kliknięciu w link „Zarejestruj się” i wyborze opcji „STUDENCI/ABSOLWENCI rejestracja dla studentów” zostanie przeniesiony na stronę, która zawiera formularz pozwalający na wprowadzenie danych umożliwiających weryfikację użytkownika wprowadzającego dane i przejście do kolejnego kroku, jakim jest uzupełnienie dodatkowych danych i założenie konta w portalu.

Formularz składa się z następujących pól:

o      Nr albumu*

o      PESEL*

o      Dodatkowo pod tymi polami znajduje się pole typu checkbox (zgoda na przetwarzanie danych potrzebnych do weryfikacji)  *

Poniżej znajduje się przycisk „Dalej” pozwalający na przejście do kolejnego kroku procesu rejestracji.

Założenie profilu

Użytkownik po poprawnej weryfikacji zostanie przeniesiony na stronę założenia profilu, która składa się z następujących części:

o      Część podstawowa - zawiera dane dotyczące studenta pobrane z systemu Uczelni i te są tylko prezentowane i użytkownik nie ma możliwości ich edycji na tym etapie.

o      Część dodatkowa – zawiera pola, które użytkownik musi wypełnić w celu utworzenia profilu tj.:

-       Login * (z małych liter)

-       Adres e-mail*

-       Hasło*

-       Hasło ponownie*

Dodatkowo znajdują się tu dwa checkboxy, które użytkownik musi zaznaczyć:

-    Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych*

-    Potwierdzenie o zapoznaniu się z regulaminem korzystania z portalu*

oraz dodatkowe:

- „Chcę otrzymywać newsletter z ofertami pracy”

(Dodatkowo w swoim prowilu, w "Panelu użytkownika" w "Filtrze ofert pracy" należy określic kryteria wyboru ogłoszeń wysyłanych w newsletterze).

- „Chcę otrzymywać polskojęzyczny newsletter z informacjami ogólnymi”

- „Chcę otrzymywać anglojęzyczny newsletter z informacjami ogólnymi”,

- „Wyrażam zgodę na wyświetlanie mojego profilu pracodawcom”.

Po poprawnym uzupełnieniu wszystkich danych wymaganych i kliknięciu przycisku „Załóż konto” w portalu zostanie założone konto użytkownika.

* pole wymagane

« Lipiec 2020 »