Niedziela, 21 stycznia 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Przedsiębiorczość Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy PWSZ w Tarnowie

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy PWSZ w Tarnowie

Szanowni Państwo,

Pragniemy  poinformować, iż  w murach naszej Uczelni zaczął funkcjonować Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, którego działalność wspierają Biuro Karier i Projektów oraz Zakład Ekonomii PWSZ w Tarnowie.

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to inicjatywa zmierzająca do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych. Misją AIP jest pomoc młodym, przedsiębiorczym osobom w rozpoczęciu własnego biznesu. Funkcjonujące na uczelniach w całej Polsce inkubatory oferują pakiet innowacyjnych usług: od rozliczania księgowego i finansowego każdej firmy, poprzez przygotowywanie umów  i udzielanie porad prawnych, aż do świadczenia usług o wysokim potencjale rynkowo-technologicznym, przyznawania dotacji. Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie (bez ograniczeń wiekowych) założenie firmy najniższym kosztem, najszybciej i najłatwiej, przy minimalnym ryzyku. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych – nie tylko do studentów.

Z szerszą ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości mogą Państwo zapoznać się poprzez stronę internetową www.aip.pwsztar.edu.pl lub bezpośrednio w siedzibie Inkubatora (ul. Mickiewicza 8, budynek C, pokój 300 b).

« Styczeń 2018 »