Czwartek, 16 sierpnia 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Projekt Wiosenna Akademia Możliwości

Projekt Wiosenna Akademia Możliwości

07.12.2016

Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza do udziału w nowym projekcie rynku pracy WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI! Staże, szkolenia i warsztaty to tylko niektóre z form wsparcia, które czekają na uczestników projektu!

TRWA REKRUTACJA DO NOWEGO PROJEKTU RYNKU PRACY – WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI

Rozwój, zmiana w życiu i ciekawi ludzie. To tylko przedsmak tego, co Stowarzyszenie WIOSNA, znane z takich projektów jak SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, przygotowało w ramach nowego projektu aktywizacji zawodowej WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI.

WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI to projekt, w którym wspierany jest rozwój osobisty i zawodowy młodych mieszkańców Małopolski mających trudności w znalezieniu pracy. Na uczestników czeka szeroki wachlarz aktywności, twórcze środowisko ludzi z pasją oraz przestrzeń do samorealizacji.

DLA KOGO

Do udziału w projekcie Stowarzyszenie WIOSNA zaprasza osoby młode, w przedziale wiekowym 18 - 29 lat, mieszkańców Małopolski, którzy nie pracują, nie szkolą się i nie kształcą się w trybie dziennym. WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI szczególnie skierowana jest do osób niepełnosprawnych, jednak do programu mogą zgłaszać się również osoby nieposiadające orzeczenia o niepełnosprawności, zamieszkujące obszary wiejskie województwa. Kompleksowym wsparciem zostanie objętych 120 osób.

CO MOŻNA ZYSKAĆ

- W ramach projektu będziemy proponować uczestnikom szeroki wachlarz form wsparcia. Zostaną one do nich dostosowane po określeniu indywidualnego planu działania. – mówi Karolina Gacal ze Stowarzyszenia WIOSNA. Na uczestników czekają 5- lub 6- miesięczne płatne staże zawodowe z perspektywą zatrudnienia. To nie jedyna korzyść. Oprócz płatnych staży i szkoleń uczestnicy otrzymają indywidualny plan ścieżki zawodowej, wsparcie specjalistów i asystentów w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego, a także wezmą udział w serii specjalistycznych warsztatów.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Zgłoszenia do programu WIOSENNA AKADEMIA MOŻLIWOŚCI przyjmowane są drogą mailową, pocztą tradycyjną lub stacjonarnie, w biurze Stowarzyszenia WIOSNA (ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków) do końca lutego 2017 r.

Zobacz, jak dużo możesz zyskać!

WIOSENNA AKADEMII MOŻLIWOŚCI

rynekpracy.wiosna.org.pl/akademia

E-mail: akademiamozliwosci@wiosna.org.pl

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na Rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych.

« Sierpień 2018 »
Sierpień