Środa, 20 czerwca 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI PROJEKT PRACA DLA MŁODYCH - oferta dla absolwentów oraz studentów studiów niestacjonarnych

14.11.2016

Jeśli masz 15-29 lat, nie pracujesz i nie uczysz się w „trybie stacjonarnym czyli dziennym“ to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w Projekcie „Praca dla Młodych“.

Zapewniamy skuteczne szkolenia zawodowe (szkolenie trwa ok. 150 godzin, za udział w nim otrzymujesz stypendium szkoleniowe). Wspólnie planujemy i wybieramy jakie szkolenie będzie dla Ciebie najbardziej przydatne by uzyskać dobrze płatną pracę.

Przykładowe szkolenia:

- Operator CNC

- Spawacz MIG, MAG,

- szkolenia SEP,

- kurs pedagogiczny,

- inne.

Każdy kurs zawodowy kończyć się będzie egzaminem dającym certyfikat i / lub uprawnienia do wykonywania zawodu.

Otoczymy Cię wsparciem Doradcy Zawodowego i Pośrednika Pracy, abyś w sposób trwały i skuteczny znalazł swoje miejsce w życiu zawodowym. Podczas całego Twojego udziału w Projekcie masz zapewnioną pomoc Mentora, który będzie Twoim „przewodnikiem i opiekunem" w zdobywaniu nowych umiejętności i podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Po szkoleniach zawodowych pomożemy Ci w podjęciu pracy w ramach 3-miesięcznego płatnego stażu w wysokości 997,40 zł „na rękę“ w firmie lub instytucji, w której będziesz miał szansę uzyskać zatrudnienie i pozostać „na dłużej“.

Wszelkie formy wsparcia są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Skontaktuj się z nami – NIE CZEKAJ!

Udział w Projekcie „Praca dla Młodych“ TO SZANSA, WYKORZYSTAJ JĄ ! A liczba miejsc, którymi dysponujemy jest ograniczona.

Czas realizacji Projektu: kwiecień 2016 r. – marzec 2018 r.

Do Projektu zapraszamy osoby, które łącznie spełniają poniżej określone 3 warunki:

• są bierne zawodowo, (czyli nie pracują, nie kształcą się, ani nie szkolą w trybie stacjonarnym ),

• nie są zarejestrowane w Urzędzie Pracy,

• zamieszkują na jednym z podanych obszarów: Miasto Tarnów i powiat tarnowski, Miasto Nowy Sącz i powiat nowosądecki, powiat brzeski, powiat dąbrowski,

• są w wieku od 15 do 29 lat.

Biuro Projektu „Praca dla Młodych”

ul. Kościuszki 10 ( Hotel Tarnovia, parter)

godziny pracy biura: pon. - pt. : 8.00- 16.00

tel.: 735-961-872