Czwartek, 19 lipca 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Programy praktyk i staży Praktyki i staże zagraniczne

Praktyki i staże zagraniczne

14.03.2017

Zestawienie stron www pomocnych w wyszukiwaniu ofert praktyk i staży zagranicznych

Strony w języku polskim:

Link do stronyOpis

Campus France jest państwową agencją na rzecz promocji francuskiego szkolnictwa wyższego za granicą i mobilności międzynarodowej, która udziela pomocy w zorganizowaniu studiów we Francji, dostarcza też m.in. informacji o stażach i praktykach zawodowych.

Działając pod patronatem rządu francuskiego oraz we współpracy z uczelniami i konferencjami rektorów, Campus France promuje francuskie szkolnictwo wyższe na całym świecie oraz oferuje studentom zagranicznym pomoc w zorganizowaniu pobytu we Francji
.

Strony w języku angielskim:

Link do stronyOpis
Strona poświęcona Polish-American Internship Initiative - programowi, w ramach którego wyrózniający się w nauce polscy studenci mają możliwość odbycia 2-3 miesięcznych, płatnych staży w renomowanych firmach w USA.
ErasmusIntern.org to platforma internetowa, na której firmy i instytucje publikują oferty praktyk i staży zagranicznych.
British Council to międzynarodowa organizacja propagująca kulturę brytyjską oraz możliwości edukacyjne.
 European Medicines Agency oferuje staże dla osób mających doświadczenie/wykształcenie w jednej z następujących dziedzin: farmacja, medycyna, nauki przyrodnicze, ochrona zdrowia, chemia, informatyka, prawo, zasoby ludzkie, finanse, komunikacja, bibliotekoznawstwo.
  Informacje o stażach i praktykach w Słowacji.

Wyszukiwarka  staży w Anglii.

Baza zawierająca ponad sto ofert praktyk i staży w Wielkiej Brytanii.
 Bezpłatna platforma internetowa, na której znajdziesz informacje dotyczące płatnych staży zagranicznych.
 Strona zawierająca listę firm oraz agencji pracy oferujących staże zagraniczne w Anglii.
 Platforma, gdzie po bezpłatnej rejestracji otrzymujesz dostęp do bazy zawierającej oferty dot. staży wakacyjnych, płatnych staży itp.
  Wyszukiwarka staży zagranicznych.

Strony w języku niemieckim:

Link do stronyOpis
Wyszukiwarka ofert pracy dla specjalistów w Niemczech.
 Ponad 6000 ofert pracy dla specjalistów z różnych branży. Oprócz możliwości znalezienie idealnej pracy, StepStone oferuje również cenne wskazówki na temat poszukiwania pracy, CV, listu motywacyjnego itp.
 Bezpłatna wyszukiwarka ofert praktyk i staży.
W bazie tej strony internetowej znajduje się blisko 4 tysiące ofert z ponad 200 różnych firm.
 Wyszukiwarka ofert pracy dla specjalistów w Austrii.
 Jobware od 1996r. z powodzeniem pomaga setkom tysięcy absolwentów szkół wyższych w znalezieniu odpowiedniej oferty stażu lub pracy.
 Portal na którym znajdziesz informacje dotyczące studiów, rynku pracy i kariery w Niemczech.

Strony w języku holenderskim:

Link do stronyOpis
Studentenbaan.nl to portal z informacjami o wolnych miejscach pracy dla studentów i absolwentów.
Strona internetowa dla studentów szukających stażu.

Strony firm oferujących staże zagraniczne:

Link do stronyOpis
Wyszukiwarka staży i ofert pracy jednej z największych na świecie firmy GE . Firma prowadzi działalność w ponad 100 krajach i zatrudnia przeszło 300 000 osób na całym świecie, w dziedzinach takich jak: produkcja silników lotniczych, urządzenia do wytwarzania energii, technologie zabezpieczeń elektronicznych, medyczna diagnostyka obrazowa, usługi finansowe, programy telewizyjne oraz tworzywa sztuczne.
Shell to światowa grupa firm energetycznych i petrochemicznych. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb społeczeństwa w sposób realny z punktu widzenia gospodarczego, społecznego i środowiskowego w chwili obecnej i w przyszłości.

Commerzbank AG jest drugim co do wielkości bankiem w Niemczech. Bank posiada rozległą sieć oddziałów w Niemczech i Europie (jest obecny m.in. w Luksemburgu, Polsce, Hiszpanii i Szwajcarii) z dominującą pozycją w bankowości elektronicznej.

bosch_logo_english.pngGrupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 360 000 pracowników na całym świecie. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods oraz Energy and Building Technology.

« Lipiec 2018 »