Wtorek, 18 czerwca 2019
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Obywatel 2.0. Działam i Pomagam Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam w Tarnowie

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam w Tarnowie

21.11.2013

W dniach 27 – 29 listopada 2013 r. odbędzie się Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam organizowany przez Stowarzyszenie Media Polanie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

Trzy dni – trzy tematy

Festiwal Obywatel 2.0. Działam i pomagam to wykłady i warsztaty na temat społeczeństwa obywatelskiego i marketingu społecznego. Spotkania podzielono na trzy bloki tematyczne:

27 listopada - IDEA – zajęcia dedykowane przede wszystkim studentom. Dowiedzą się, czym jest i jak działa społeczeństwo obywatelskie.

28 listopada - MARKETING – zajęcia dedykowane w pierwszej kolejności liderom małopolskich organizacji pozarządowych. Otrzymają pakiet umiejętności w zakresie rozpoznawania problemów społecznych, pozyskiwania wolontariuszy i finansowania projektów.

29 listopada - DZIAŁAM I POMAGAM, czyli taktyki wprowadzania idei społeczeństwa obywatelskiego w życie. Tematy skierowano głównie do mieszkańców Tarnowa.

29 listopada rozpocznie się cykl 6. spotkań warsztatowych dla mieszkańców Tarnowa, podczas których powstaną dokumenty z propozycjami rozwiązań w zakresie problemów społecznych, przestrzeni miejskiej, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Przyjdź i zgłoś własną propozycję!

Kto poprowadzi spotkania?

Wykłady i warsztaty poprowadzą znani i cenieni prelegenci.

Udział w Festiwalu potwierdzili m.in.: Paweł Tkaczyk (wszechojciec Midea, który mówi o sobie, że zarabia na życie opowiadając historie), Zofia Schroten – Czerniejewicz (prezes Stichting Pools Podium – Stowarzyszenia Scena Polska w Holandii), Stanisław Lis (wizjoner, strateg, autor ponad 40 książek o finansowaniu ngo, kultury, rozwoju regionalnego), Mateusz Tułecki (twórca InternetBeta, o której uczestnicy mówią, że jeśli nie ma Cię na Becie, nie żyjesz!).

Zarezerwuj miejsce

Aby wziąć udział w Festiwalu, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie www.citizen20.pl (zakładka Festiwal – Program – zapisy). Liczba miejsc na wykładach i warsztatach ograniczona.

« Czerwiec 2019 »