Wtorek, 24 kwietnia 2018
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Kurs Grafik komputerowy

Kurs Grafik komputerowy

17.11.2016

Odbiorcą prac grafika jest niemal każdy, od jego umiejętności zależy dotarcie do klienta promowanego produktu. U nas możesz zdobyć te umiejętności, wystarczy że weźmiesz udział w kursie. Pamiętaj u nas za kurs nie zapłacisz ani złotówki, wręcz przeciwnie to my Tobie zapłacimy (stypendium w wysokości 997,40 zł)!!! Na koniec otrzymasz Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ECDL).

Cel szkolenia: podniesienie wiedzy w zakresie grafiki rastrowej, zdobycie warsztatu koniecznego do edycji zdjęć i obrazów, przygotowanie do pracy związanej z projektowaniem materiałów reklamowych do druku.

Szkolenie skierowane jest dla osób: chcących powrócić do pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem; chcących podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje; szukających pracy w zawodzie grafika komputerowego, w działach marketingu i reklamy; chcących używać niestandardowych elementów graficznych wektorowych w tworzonych przez siebie dokumentach; pasjonujących się grafiką komputerową chcących rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie.

W szkoleniu mogą brać udział osoby zamieszkałe na terenie woj. małopolskiego, w wieku 18-29 lat, poszukujące pracy, w tym: nieuczące się w systemie dziennym (mogą być studenci studiów wieczorowych i zaocznych), osoby o lekkim i umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.

Korzyści: zdobycie wiedzy na temat grafiki komputerowej, obsługi programów do grafiki rastrowej, grafiki wektorowej, projektowania ulotek i banerów reklamowych.

Godziny szkolenia: 9:00 – 15:15

Czas trwania: 150 h

Cena szkolenia: bezpłatne

Stypendium dla uczestników w wysokości 997,40 zł brutto

Certyfikaty: Każdy uczestnik otrzymuje dwa certyfikaty, zaświadczenie na druku MEN oraz po zdaniu egzaminu ECDL certyfikat ECDL PROFILE S4.

Program szkolenia: - organizacja pracy na stanowisku grafika komputerowego - obsługa programów do grafiki rastrowej - retusz i korekcja zdjęć i obrazów - obsługa programów do grafiki wektorowej - projektowanie ulotek, folderów, banerów reklamowych - fotografia reklamowa – warsztaty fotograficzne.

Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń 12/653-20-13, lub napisz do nas e-mail sekretariat@czj-infox.pl, udzielimy szczegółowych informacji.

Nie czekaj ilość miejsc ograniczona !!!

Organizator Centrum Zarządzania Jakością INFOX Sp. z o.o. ul. Kalwaryjska 69, 30-504 Kraków tel./fax 12/653 20 13 e-mail sekretariat@czj-infox.pl godziny otwarcia biura: pon.-pt. 9.00- 15.00

« Kwiecień 2018 »