Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sekcje
Niedziela, 25 października 2020
oferty pracy: 1948
oferty praktyk i staży: 178
zarejestrowani pracodawcy: 310
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI PROGRAMY S.A. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
A A A

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Szanowni Studenci, 

 

 

Pragniemy  poinformować, iż  w murach naszej Uczelni zaczął funkcjonować Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, którego działalność wspierają Biuro Karier i Projektów oraz Zakład Ekonomii PWSZ w Tarnowie.

 

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to inicjatywa zmierzająca do rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych. Misją AIP jest pomoc młodym, przedsiębiorczym osobom w rozpoczęciu własnego biznesu. Funkcjonujące na uczelniach w całej Polsce inkubatory oferują pakiet innowacyjnych usług: od rozliczania księgowego i finansowego każdej firmy, poprzez przygotowywanie umów
i udzielanie porad prawnych, aż do świadczenia usług o wysokim potencjale rynkowo-technologicznym, przyznawania dotacji. Współpraca z AIP umożliwia każdej osobie (bez ograniczeń wiekowych) założenie firmy najniższym kosztem, najszybciej i najłatwiej, przy minimalnym ryzyku. Oferta skierowana jest do wszystkich zainteresowanych.

 

Z szerszą ofertą Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości możecie zapoznać się poprzez stronę internetową www.aip.pwsztar.edu.pl lub bezpośrednio w siedzibie Inkubatora (ul. Mickiewicza 8, budynek C, pokój 300 b).

 

Zapraszamy do współpracy:

  •          osoby, które chcą prowadzić swój własny biznes w ramach sieci Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.
  •          oraz tych, którzy mają głowę pełną pomysłów i chcieliby je zrealizować przy współpracy z AIP

 

Zespół Biura Karier i Projektów

Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  w Tarnowie

tel. 14  63 16 627