Poniedziałek, 27 maja 2019
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI ARTYKUŁY

ARTYKUŁY

05.02.2019

E-wydanie magazynu akademickiego "Eurostudent"

Nakreśl swoje cele na 2019 rok z Eurostudentem! E-wydanie najnowszego karierowego„Eurostudenta” już dostępne na portalu https://ewydanie.eurostudent.pl/2019-sty/ Początek roku to dobry czas na zmiany! Dowiedz się, jak najlepiej zaplanować swoją karierę w 2019 roku i razem z „Eurostudentem” przygotuj się na targi pracy! „Eurostudenta” znajdziesz na targach pracy i kariery, uczelniach na terenie całej Polski i w formie e-wydania na naszym portalu: www.eurostudent.pl

Obecność w mediach społecznościowych a poszukiwanie pracy.

Czy na pewno zdajesz sobie sprawę, jak bardzo Twój wizerunek w Internecie i mediach społecznościowych wpływa na znalezienie pracy? Social Media są obecnie źródłem informacji o każdym z nas nie tylko dla bliższych lub dalszych znajomych, ale także dla pracodawców. Pamiętaj, że to, jakie informacje potencjalny pracodawca może znaleźć o Tobie w Internecie może wpłynąć na jego decyzję o zatrudnieniu jeszcze zanim będziesz miał okazję zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy rekrutacyjnej. Radzimy na co zwrócić szczególną uwagę, aby nie odpaść z rekrutacji jeszcze w przedbiegach, a co może Cię pozytywnie wyróżnić.

02.02.2018

5 rad dotyczących mowy ciała, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę

Ciało mówi o nas więcej niż nam się wydaje. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej to co mówisz jest nie mniej ważne niż to, w jaki sposób mówisz i jakie ruchy wykonujesz. Słowa, które wypowiadamy są tylko niewielką częścią tego, co przekazujemy drugiej osobie.

16.12.2014

Kogo szukają pracodawcy?

Tarnowska PWSZ analizuje oferty pracy kierowane do uczelnianego biura karier

28.11.2013

Wyciśnij studia jak cytrynę!

W sieci pojawiła się najnowsza edycja e-magazynu „Czas na Studia”, skierowanego do przyszłych oraz świeżo upieczonych studentów. Magazyn dostępny jest w całości bezpłatnie i bez konieczności logowania, na stronie www.czasnastudia.eu