Środa, 22 listopada 2017
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI Aplikuj do Tesco!

Aplikuj do Tesco!

04.08.2017

Zdobywanie doświadczenia jeszcze w trakcie studiów to bezcenny kapitał na przyszłość. Dlatego studentom i absolwentom studiów licencjackich oraz wyższych magisterskich Tesco proponuje pakiet programów rozwojowych.

TESCO jest jedną z największych sieci sklepów samoobsługowych w Polsce. Posiada 428 sklepów, zatrudniając ok. 28 tys. pracowników i obsługując ok. 5 mln klientów tygodniowo. Tworzy możliwości rozwoju i budowania kariery wszystkim, którzy chcą związać swoją zawodową przyszłość z branżą handlową.

PROGRAM ROZWOJOWY DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA

• skierowany do absolwentów studiów licencjackich i wyższych magisterskich;
  • intensywny rozwój zawodowy i awans na stanowisko kierownicze w ciągu jednego roku;
  • realizowany w sklepach Tesco, Centrach Dystrybucji oraz w wybranych działach w Biurze Głównym Tesco w Krakowie.

KARIERA MŁODEGO LIDERA

• przygotowany z myślą o maturzystach i studentach I lub II roku studiów pierwszego stopnia;
  • zdobycie wiedzy i rozwój umiejętności przywódczych, menedżerskich i operacyjnych;
  • docelową rolą jest samodzielne stanowisko Kierownika Sklepu w jednym z supermarketów.

PROGRAM PŁATNYCH PRAKTYK DOBRY START

• skierowany do studentów, którzy ukończyli I rok studiów pierwszego stopnia lub są studentami I bądź II roku studiów drugiego stopnia;
  • trwają 3 miesiące (od czerwca/lipca do września) i są realizowane w elastycznym wymiarze etatowym;
  • prowadzenie projektów, udział w szkoleniach, realizacja zadań wynikających z realnych potrzeb biznesowych Tesco w jednym z wybranych działów Biura Głównego.

STAŻE W TESCO

• skierowany do studentów;
  • długość ustalana indywidualnie;
  • aktywne uczestnictwo w realizacji zadań działu, szkolenia, warsztaty kursy e-learningowe, coaching i aktywny mentoring.

PROGRAM AMBASADOR

• skierowany jest do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I roku studiów uzupełniających magisterskich;
  • forma współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski;
  • opracowanie i realizacja projektu, promocja firmy w środowisku uczelnianym, współpraca przy organizacji targów pracy oraz współtworzenie kanałów społecznościowych.

PROGRAM DLA ABSOLWENTÓW

• adresowany absolwentów studiów pierwszego lub drugiego stopnia;realizowany w Biurze Głównym w Krakowie;
  • skupia się na obszarach związanych z handlem, marketingiem, wsparciem biznesu i finansami, technologią, HR, nieruchomościami i łańcuchem dostaw.

Aplikuj do Tesco! Pracuj, ucz się, zarabiaj!

Aktualne oferty pracy na www.tesco.pl/kariera/

« Listopad 2017 »