Piątek, 6 grudnia 2019
Jesteś w: Start WIADOMOŚCI

WIADOMOŚCI

Kobieta w świecie biznesu

Akademickie Centrum Kariery wraz z State Street Bank Polska zaprasza na Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na wydarzenie "Kobieta w świecie biznesu"!

Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego

Studencie, absolwencie! Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego 27 marca i wybierz lepszy start w przyszłość.

13.02.2019

KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPARCIA NIEPEŁNOSPRAWNYCH STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW NA OTWARTYM RYNKU PRACY - OD STUDENTA DO SPECJALISTY

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy”, w ramach pilotażowego programu „Absolwent”. Celem projektu jest wsparcie 150 (50 dla województwa małopolskiego, 50 dla województwa mazowieckiego, 50 dla województwa śląskiego) absolwentów i studentów ostatniego roku studiów w sprawnym wejściu na rynek pracy. Wsparcie zostanie zrealizowane poprzez zintegrowane działania oparte o diagnozę sytuacji beneficjentów poprzez wyznaczenie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery zawodowej, świadczenie poradnictwa zawodowego, wsparcie asystenta rynku pracy, grupowe warsztaty treningu pracy, podniesienie kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe i umożliwienie zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego. Projekt jest realizowany w okresie od 11.10.2018- 30.09.2020.

05.02.2019

Wiosenna edycja Akademii in.europa

15-lecie Polski w Unii Europejskiej i wybory do Parlamentu Europejskiego będą punktem wyjścia do dyskusji podczas wiosennej edycji Akademii in.europa. Uczestnicy będą mieli okazje do debaty z osobowościami świata polityki i mediów, w drugiej części wezmą udział w warsztacie analitycznym.

05.02.2019

Jaka przyszłość czeka polski sektor kosmiczny?

W związku z organizacją SpaceTech Made in Poland chciałabym Państwa zaprosić na bezpłatne spotkanie w ramach którego eksperci, praktycy i miłośnicy będą miały okazje podyskutować nad tematem: Jaka przyszłość czeka polski sektor kosmiczny? Naszymi prelegentami będą przedstawiciele: ICEYE Polska, Polska Agencja Kosmiczna, PW-SAT2.

04.02.2019

18. edycja konkursu Artystyczna Podróż Hestii

Trzeba się pospieszyć - nabór prac do 18. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii kończy się 10 lutego przed północą! Do udziału w konkursie zapraszamy młodych twórców studiujących na 4 lub 5 roku (i analogicznie - na 1 i 2 roku studiów II stopnia) wszystkich wydziałów i kierunków artystycznych polskich uczelni.

Praca wakacyjna dla studentów w Niemczech

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przyjmuje dokumenty studentów/uczniów spełniających kryteria naboru i zainteresowanych podjęciem wakacyjnego zatrudnienia w Niemczech - Lato 2018.

Zostań Ambasadorem TESCO!

Nadal jest poszukiwany ambasador Tesco na terenie Krakowa i okolic.

04.08.2017

Aplikuj do Tesco!

Zdobywanie doświadczenia jeszcze w trakcie studiów to bezcenny kapitał na przyszłość. Dlatego studentom i absolwentom studiów licencjackich oraz wyższych magisterskich Tesco proponuje pakiet programów rozwojowych.

13.07.2017

Miejsca pracy w Ericsson w Krakowie i Łodzi

Ponad 300 osób planuje zatrudnić firma Ericsson w polskich centrach R&D w Łodzi i Krakowie. Poszukiwani są m.in. programiści i testerzy, ale także managerowie i Product Ownerzy. Na zatrudnienie mogą liczyć zarówno absolwenci, jak i developerzy z kilkuletnim doświadczeniem w pracy w technologiach C++, JAVA i .NET.

31.05.2017

Ambasador DPS Software - program studencki

Studencie, zostań Ambasadorem DPS Software na swojej uczelni!

Targi Pracy 2017

W najbliższy czwartek (27 kwietnia) w godzinach 10.00 - 13.00 zapraszamy na prezentacje firm zainteresowanych zatrudnieniem naszych studentów i absolwentów.

06.02.2017

Przedłużenie naboru do pracy wakacyjnej dla studentów w Niemczech

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie informuje o przedłużeniu naboru do pracy wakacyjnej do Niemiec.

06.02.2017

International Women's Day

Zaproszenie od firmy Cisco na Dzień Kobiet

24.01.2017

Program szkoleniowo-mentoringowy TopMinds

Ruszyła rekturacja do pilotażowej edycji Programu TopMinds. Udział w programie jest bezpłatny.

20.01.2017

KONKURS: „Nowe trendy w DIETETYCE – wygraj kurs online!”

Akademia Dietetyki ogłasza ogólnopolski konkurs na najciekawszy artykuł popularnonaukowy poświęcony naukom o żywieniu człowieka i dietetyce.

12.01.2017

Praca wakacyjna dla polskich studentów w Niemczech

Z Federalnego Urzędu Pracy (ZAV) w Bonn wpłynęła do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oferta pracy wakacyjnej dla polskich uczniów/studentów w Niemczech na okres wakacji - lato 2017r.

09.01.2017

Gdzie widzisz siebie za 5-10 lat? Wiele ścieżek i jeszcze więcej możliwości! - bezpłatne warsztaty

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego w ramach Projektu Erasmus+ organizuje warsztaty, których głównym celem jest przedstawienie uczestnikom zagadnień związanych z przedsiębiorczością w konteksie pomysłu na siebie i swoją ścieżkę zawodową, różnorodności możliwości i oczekiwań, zagadnień dotyczących szukania pracy, tego co się liczy i w co warto zainwestować.

« Grudzień 2019 »